Impreza integracyjna

III okolicznościowa impreza integracyjna absolwentów wyższych uczelni rosyjskich/radzieckich

26 maja 2018 r. Konstancin Jeziorna

 

Szanowni Państwo,

Drodzy Koleżanki i  Koledzy,

Przyjaciele.

 

W imieniu Klubu Absolwenta działającego przy Stowarzyszeniu Współpracy Polska – Wschód zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w kolejnej III okolicznościowej imprezie integracyjnej absolwentów wyższych  uczelni rosyjskich/radzieckich. Ubiegłoroczne spotkanie zakończyło się sukcesem dając możliwość spotkania po latach i odnowienia  kontaktów przez absolwentów uczelni naszych wschodnich sąsiadów. Uczestnicy tego spotkania opowiedzieli się za organizacją podobnych w przyszłości. Stąd po dyskusji i konsultacjach z członkami Klubu podejmujemy tę inicjatywę.

W części oficjalnej spotkania planowany jest udział przedstawicieli Stowarzyszenia Współpracy Polska – Wschód,  zaproszonych gości z placówek dyplomatycznych w Warszawie oraz uczelni w Rosji  w których studiowali nasi absolwenci.

Spotykamy się 26 maja 2018 r. w podwarszawskim Konstancinie. Nie przyświecają nam żadne cele polityczne, ani biznesowe. Po prostu, chcemy się spotkać, pobiesiadować, powspominać i rozjechać w dobrych nastrojach. Chcemy, aby to spotkanie odbywało się w miłej atmosferze, z muzyką w tle, z rosyjską melodią i piosenką.

Kilka konkretów.

Miejsce spotkania: Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne, ul. Sienkiewicza 11/13, 05- 510 Konstancin – Jeziorna; tel. 22 461 65 00. Dojazd autobusami nr 700 (odjazd z Dworca Centralnego) i 710 (odjeżdża ze stacji metra Wilanowska). Dodatkowo informacje uzyskacie po kliknięciu w link: http://www.konstancin-jeziorna.konferencje-arm.pl/kontakt,dz.html

Termin spotkania:26/27 maja 2018 r. (sobota / niedziela).

Ramowy program:

9:00 – 11:00 Przyjazd uczestników, zakwaterowanie

11:00 – 13:00 Otwarcie zjazdu, część oficjalna, wystąpienia gości

13.00 – 14.00 Przerwa obiadowa

15:00 – 17:00  Spotkania w podgrupach tematycznych /uczelnianych.

17:00 – 18.00 Program artystyczny (występ artystów z Rosji i Polski)

19.00 –  Kolacja i spotkanie towarzyskie

– w późniejszej godzinie ciepły posiłek regeneracyjny.

Koszty: udział w spotkaniu, obiad, bankiet, „szwedzki stół”, grill – 150 zł. od osoby

Koszty zakwaterowania: 100 zł. od osoby (nocleg ze śniadaniem). Na terenie Centrum działa bardzo miły hotelik (standard ***).

Dla osób które będą chciały przyjechać  wcześniej (np. ze względu na dużą odległość ) istnieje możliwość zarezerwowania noclegu w terminie  25/26 maja, koszt 100 zł (80 zł nocleg + 20 zł śniadanie).

Dla osób, które będą chciały zostać 1 dzień dłużej istnieje możliwość zarezerwowania noclegu w terminie 27/28 maja, koszt 100 zł (80 zł nocleg+ 20 zł śniadanie).

Opłaty. Poniżej nr konta, na które należy wpłacić pieniądze:

34 1140 2004 0000 3102 4971 6890

Sławomir Miczorek

mBank

W tytule przelewu prosimy wskazać: „zjazd absolwentów” i opcjonalnie – „uczestnictwo” lub „uczestnictwo i nocleg” ew. „uczestnictwo i nocleg+ nocleg 25/26.05”  lub „uczestnictwo i nocleg + nocleg 27/28.05”.

UWAGA! Prosimy o dokonanie opłat w terminie do dnia 7 maja

Rezerwacją jest dokonanie wpłaty za świadczenia z których będą chcieli Państwo skorzystać !

Centrum, czyli gospodarz naszego spotkania, dysponuje 50 miejscami noclegowymi. Prosimy więc przed dokonaniem opłaty zadzwonić pod nr 22 461 65 00 i upewnić się, czy są jeszcze wolne miejsca. Jeśli miejsc zabraknie, recepcja wskaże Państwu rozwiązania alternatywne (nocleg w sąsiednich pensjonatach).

 

Centrum posiada świetną bazę konferencyjną. Do naszej dyspozycji jest 5 sal wyposażonych w aparaturę nagłaśniającą i rzutniki. Istnieje więc możliwość  „integracji środowiskowej”, prze co rozumiemy spotkania w gronie jednej uczelni lub np. miasta studiów. Jeśli będziecie chcieli Państwo zorganizować takie spotkanie, prosimy uprzejmie  o zarezerwowania sali w recepcji Centrum (tel. powyżej) i poinformowanie nas o tym  drogą elektroniczną na specjalnie na spotkanie integracyjne w Konstancinie założony adres e mail konstancin.absolwenci@gmail.pl

 

Szanowni Państwo.

Prosimy uprzejmie przekażcie to zaproszenie osobom spośród absolwentów uczelni radzieckich/rosyjskich , z którymi macie kontakt. Poinformujcie o naszym spotkaniu tych spośród absolwentów, którzy nie posługują się pocztą elektroniczną.

 

 Z wyrazami szacunku oraz serdecznymi pozdrowieniami

 

W imieniu Zarządu Klubu ,  Komitetu Organizacyjnego III Spotkania Integracyjnego oraz Stowarzyszenia Współpracy  Polska –Wschód  i Stowarzyszenia Współpracy Polska –Rosja

 

dr Jerzy Smoliński                      dr Adam Zaborowski                             Józef  Bryll

Prezes SW P-R                          Prezes KAWUR(R)                            Prezes SW P-W