Planowane spotkanie absolwentów w Spale

Zarząd Klubu Absolwentów Wyższych Uczelni Radzieckich i Rosyjskich rozważa możliwość zorganizowania kolejnego Spotkania Absolwentów w innym, atrakcyjniejszym turystycznie miejscu, a mianowicie w Spale, powszechnie znanej z XIX. wiecznej rezydencji myśliwskiej cara Aleksandra III oraz rezydencji prezydentów II RP. Dodatkowym atutem tego miejsca byłby fakt, że gospodarzem obiektu hotelowego Mościcki**** Resort&Conference, gdzie zamierzamy zorganizować Spotkanie, jest nasz klubowy kolega Michał Słoniewski.

Spotkanie jest planowane na 1 i 2 czerwca br. (sobota, niedziela).

Koszt noclegu ze śniadaniem bufetowym, w pokoju jednoosobowym wyniósłby 200 zł; w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem – 130 zł od osoby.

Koszt wyżywienia (obejmuje obiad bufetowy, przerwy kawowe, kolację w postaci szwedzkiego stołu i grilla) – 200 zł od osoby.

Parking, Wi-Fi, sauna sucha i mokra oraz jacuzzi dla uczestników spotkania – bezpłatnie.

Ze względu na standard hotelu przepisy nie pozwalają na konsumpcję w obiekcie alkoholi zakupionych na zewnątrz; dyrekcja hotelu deklaruje za to, że uczestnicy spotkania skorzystają ze stosownych upustów.

W uzgodnieniu z dyrekcją hotelu istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu i późniejszego wyjazdu na powyżej określonych cenach za nocleg oraz skorzystania z miejscowych atrakcji turystycznych.

Dla niezmotoryzowanych, udających się do Spały z Warszawy Zarząd Stowarzyszenia Współpracy Polska – Wschód zechce udostępnić autokar ew. mikrobus (w zależności od potrzeb) na trasie Warszawa-Spała-Warszawa.

Chcąc uniknąć komplikacji organizacyjnych i skutków finansowych Zarząd Klubu Absolwentów uprzejmie prosi Koleżanki i Kolegów, aby zechcieli rozważyć opisaną koncepcję zorganizowania tego Spotkania w Spale i zadeklarowali ewentualny w nim udział wysyłając nam odpowiedź e-mailową na adres absolwenci.spala@gmail.com w terminie do 25 lutego br.

Deklaracje te będą decydujące dla podjęcia ostatecznej decyzji w sprawie organizacji Spotkania.

Gorąco zachęcamy do wzięcia w nim udziału.

Ewentualnych dodatkowych informacji o Spotkaniu udzieli prezes Zarządu Hotelu Mościcki**** Resort&Conference – Michał Słoniewski, tel.: 601 204 507.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej hotelu Mościcki Resort&Conference: http://www.hotelmoscicki.pl

Z koleżeńskimi pozdrowieniami

dr Adam Zaborowski

Prezes Klubu Absolwentów